Product detailed description
Typ disku:
Putter (Putt & Approach) = disky, které slouží primárně k závěrečnému dohazování do discgolfového koše a k přihazování k jamce z krátkých až středních vzdáleností.
Více o jednotlivých typech discgolfových disků >>
Více o letových vlastnostech disků >>
Hmota:
BT je plast používaný Westsidem pro disky na střední vzdálenost a dohazování. Hmota se skvěle drží a neklouže – i když je mokrá, má mnohem lepší protiskluzové vlastnosti, než ostatní plasty. Stejně jako ZERO line od Latitude64° je BT dělen na tři podkategorie: Hard (tvrdá hmota, ideální do horkého počasí), Medium (středně tvrdá hmota, univerzál), Soft (měkká hmota, ideální do zimy).
Více o materiálech v discgolfu >>
Barvy:
Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.
Additional parameters
? Disc type: | Putter |
---|---|
? Skill level: | Beginner |
? Stability: | Understable |
? Speed: | 3 |
? Glide: | 3 |
? Turn: | -2,5 |
? Fade: | 0.0 |
? Manufacturer: | Westside Discs |
? Blend: | BT Soft |
? Durability: | Basic |
? Special attribute: | Winter friendly = very flexible disc |
Only registered users may submit ratings. Please log in or sign up.
Be the first who will post an article to this item!